list_banner

Rreth Nesh

rreth 15

Profili i Kompanisë

ZHZY XI'an Photoelectric Technology Co., Ltd. është një prodhim global i pajisjeve mjekësore-estetike.Është i famshëm në dizajnimin dhe zhvillimin e produkteve IPL, Radio-Frekuencave, Lazerit Diodë, Lazerit Co2, Lazerit Nd-yag dhe HIFU, produkteve të teknologjisë së kavitacionit.ZHZY Laser ka më shumë se 15 vjet në këtë treg.Të gjitha produktet tona janë ekskluzive dhe të qëndrueshme.

Ne pranojmë projektin OEM dhe ODM, ekipi ynë i R&D ka mbi 100 raste për OEM dhe ODM.Merrni ZHZY Xi'an Photoelectric Technology Co., Ltd si pjesë të biznesit tuaj, ju mund të frymëzoni dhe fuqizoni klientët tuaj për të përmirësuar bukurinë e tyre dhe për të përmirësuar cilësinë e jetës së tyre me trajtime të sigurta, të parashikueshme dhe efektive.

Për të qenë si shpërndarës ZHZY

ZHZY laser janë në kërkim të pronarit ose distributorit të salloneve dhe SPA të njohura në të gjithë botën.

ZHZY është një markë lider e të gjitha llojeve të makinerive të bukurisë si IPL, lazer diodë, krio, skulpturë e lezetshme, lazer Nd yag për heqjen e tatuazheve HIFU, emsculpting.ne duam t'ju ofrojmë gamën më të gjerë të produkteve me cilësi të lartë kompania jonë.Që nga viti 2009, partnerët rajonalë të shpërndarjes kanë luajtur një rol shumë të rëndësishëm në promovimin dhe mbështetjen e shitjes së produkteve tona në tregjet e tyre lokale.Ne jemi shumë të lumtur që kemi ndërtuar një rrjet të madh në rritje të shpejtë të partnerëve të mëdhenj të shpërndarjes që zgjerojnë produktet ZHZY në një numër më të madh vendesh anembanë botës.Aktualisht po ftojmë më shumë partnerë bashkëpunues që të na bashkohen si distributorë tanë, për të na mundësuar promovimin e produkteve tona në tregje të reja.Duke u bashkuar me ne, ju do të keni akses në më shumë se zbritjet ekskluzive, si dhe teknologjinë e klasit të parë dhe mbështetjen e shërbimeve gjithëpërfshirëse që ne ofrojmë.

rreth 12

Pas sherbimit te shitjes

  • Ne sigurojmë t'ju sjellim një përvojë blerjeje të makinave super bukurie.
  • Plot siguri dhe siguri.
  • Sa herë që ka ndonjë problem cilësor të makinës brenda 30 ditëve, ne mund ta shkëmbejmë atë në çdo kohë.
  • 2 vjet garanci.
  • Ne mbulojmë ndërrimin e pajisjes nëse nuk funksionon si duhet për shkak të problemeve tona cilësore, si dhe ndërrimin e pjesëve.
  • Ne ofrojmë shërbim teknik profesional për rishikime periodike, mirëmbajtje dhe zgjidhje të problemeve.