banderola1
banderola2
banderolë3

produkt

Të gjitha produktet tona janë ekskluzive dhe të qëndrueshme.

Shiko më shumë

rreth nesh

Një prodhim global i pajisjeve mjeko-estetike.

rreth 15

çfarë bëjmë ne

ZHZY XI'an Photoelectric Technology Co., Ltd. është një prodhim global i pajisjeve mjekësore-estetike.Është i famshëm në dizajnimin dhe zhvillimin e produkteve IPL, Radio-Frekuencave, Lazerit Diodë, Lazerit Co2, Lazerit Nd-yag dhe HIFU, produkteve të teknologjisë së kavitacionit.ZHZY Laser ka më shumë se 15 vjet në këtë treg.Të gjitha produktet tona janë ekskluzive dhe të qëndrueshme.

Ne pranojmë projektin OEM dhe ODM, ekipi ynë i R&D ka mbi 100 raste për OEM dhe ODM.Merrni ZHZY Xi'an Photoelectric Technology Co., Ltd si pjesë të biznesit tuaj, ju mund të frymëzoni dhe fuqizoni klientët tuaj për të përmirësuar bukurinë e tyre dhe për të përmirësuar cilësinë e jetës së tyre me trajtime të sigurta, të parashikueshme dhe efektive.

Shiko më shumë
Hetim

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Hetim Tani

Biznesi

ZHZY laser janë në kërkim të pronarit ose distributorit të salloneve dhe SPA të njohura në të gjithë botën.

 • 15+ 15+

  Vite përvojë

 • 100+ 100+

  Rastet OEM & ODM

 • 30 30

  Ditë kthimi pa kushte

 • 2 2

  Vit garanci

Lajme

Kuptoni çështjet aktuale të kompanisë dhe fokusohuni në tendencat e industrisë

Çfarë lloj mbështetjeje marketingu mund të merrni nga ZHZY?

Çfarë lloj mbështetjeje marketingu mund të merrni nga ZHZY?

Përparësitë e marketingut janë vërtet shumë të gjata, ne do t'ju mbështesim të gjeni të ardhurat më të mëdha për biznesin tuaj.Nëse nuk po përdorni marketing efektiv në biznesin tuaj, atëherë po humbisni mundësi të mëdha dhe shumë të ardhura.

Komercial ed Shockwave terapia me ultratinguj për lehtësimin e dhimbjeve...

Terapia me valë shoku është një metodë inovative për trajtimin e dhimbjes, trajtimi është jokirurgjikal dhe joinvaziv...
Shiko më shumë

Makinë dobësimi për fytyrën EM RF 2023 EMSface EMSlim për...

Çfarë është EMSFACE EMSFACE është një revolucion në trajtimet e fytyrës.Duke emetuar RF dhe HI të sinkronizuara...
Shiko më shumë