банер 1
банер2
банер3

производ

Сите наши производи се ексклузивни и стабилни.

Гледај Повеќе

за нас

Глобус производство на медицинско-естетска опрема.

околу 15

што правиме

ZHZY XI'an Photoelectric Technology Co., Ltd. е глобално производство на медицинско-естетска опрема.Тој е познат по дизајнот и развојот на производите за IPL, радиофреквенција, диоден ласер, ласер со Co2, ласер Nd-yag и HIFU, производи со технологија на кавитација.ZHZY Laser има повеќе од 15 години на овој пазар.Сите наши производи се ексклузивни и стабилни.

Ние прифаќаме OEM и ODM проект, нашиот тим за истражување и развој има над 100 случаи за OEM и ODM.Земете ја ZHZY Xi'an Photoelectric Technology Co., Ltd како дел од вашиот бизнис, можете да ги инспирирате и да ги поттикнете вашите клиенти да ја подобрат нивната убавина и да го подобрат нивниот квалитет на живот со безбедни, предвидливи и ефективни третмани.

Гледај Повеќе
Истражување

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Прашај сега

Бизнис

ZHZY ласерот бара популарен салон и СПА сопственик или дистрибутер низ целиот свет.

 • 15+ 15+

  Години искуство

 • 100+ 100+

  Случаи OEM и ODM

 • 30 30

  Денови безусловно враќање

 • 2 2

  Година гаранција

Вести

Разберете ги тековните работи на компанијата и фокусирајте се на трендовите во индустријата

Каков вид на маркетинг поддршка можете да добиете од ZHZY?

Каков вид на маркетинг поддршка можете да добиете од ZHZY?

Предностите на маркетингот се навистина многу долги, ние ќе ви помогнеме да најдете најголем приход за вашиот бизнис.Ако не користите ефективен маркетинг на вашиот бизнис, тогаш пропуштате огромни можности и многу приходи.

комерцијална шокбранова терапија со ултразвук за ублажување на болката...

Терапијата со ударни бранови е иновативна метода за лекување болка, третманот е нехируршки и неинвазивен...
Гледај Повеќе

2023 EMSface EMSlim face EM RF машина за слабеење убавина за...

Што е EMSFACE EMSFACE е револуција во третманите за лице.Со емитување на синхронизирани RF и HI...
Гледај Повеќе